Ebc yellow Stuff klocki wyprodukowane w Anglii przez firmę Ebc

Serwisowanie nowych hamulców zwiększając ich skuteczność nigdy nie było tak proste jest bardzo łatwe wystarczy zamontować w zacisku nowy komplet klocków wymienić stare na nowe, wymiana wserwisie klocków powoduje większą parametry i gwarancję samochodu.

Wciśnięcie pedału kiedy użyjemy hamulca kiedy hamulce są niedogrzane powoduje zatrzymanie o sile odpowiadającej oryginalnie montowanych klocków. Kiedy hamulce zobaczą temperaturę posiadają większą są nagrzane następuje zwiększenie wartości współczynnika tarcia, kiedy często używamy hamulca z większych prędkości hamulce stają się bardziej ostre a droga hamownia jest krótsza szybciej zatrzymamy samochód.

Ebc klocki Yellow Stuff zaprojektowane w Anglii przez firmę Ebc. Części te od kilkudziesięciu lat wielokrotnie zdobyły uznanie wśród kierowców oraz amatorów sportów motorowych za znakomite odczucia hamowanie dużą skuteczność pracę hamulce oraz serwis gwarancyjny, yellow Ebc klocki świetnie spisują się w niemieckich i japońskich autach.

Precyzja wykonania klocków Ebc Yellow Stuff i towarzyszące elementy takie jak blaszki czujniki, szlifowanie powierzchni ciernej i brzegów powoduje że klocki hamulcowe są ciche i nie generują nadmiernego hałasu kiedy są ciepłe.

This entry was posted on Sunday, December 16th, 2018 at 12:24 am and is filed under Motoryzacja, Sport.